Kontakt

Dane firmy:

OMT Mateusz Tokarz
Tarnów, ul. Krakowska 245 b
tel. 14 63 00 777 / 14 63 00 778 / 14 62 01 091
Pomoc Drogowa 24h – tel. 535 533 595
e-mail: biuro@omt-serwis.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 7:00 – 19:00
sobota 8:00 – 13:00

Pomoc Drogowa – Otwarte 24h

Serwis samochodowy i serwis opon

poniedziałek – piątek 8:00 – 17:30
sobota 8:00 – 13:00

Ściągnij aplikację ProfiAuto Usługi i skorzystaj z usług najlepszej sieci serwisowej w Polsce!

Formularz kontaktowy:

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Numer telefonu

  Temat*

  Treść wiadomości*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu otrzymania odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie. Podane dane będą wykorzystane przez administratora w celu przesłania odpowiedzi oraz do ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze świadczeniem usług.

  Administratorem danych jest Mateusz Tokarz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą OMT Mateusz Tokarz, ul. Krakowska 245b, 33-100 Tarnów, NIP 9930302409, REGON 120416041.

  Podane dane będą przechowywane przez administratora do czasu odwołania zgody. Podane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim chyba, że nastąpi konieczność udostępnienia tych danych podmiotom świadczącym usługi informatyczne, prawne lub księgowe na rzecz administratora.

  Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa zgoda. Podanie adresu e-mail oraz imienia, nazwiska jest dobrowolne.

  W każdym czasie macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, żądania dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia tych danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych, z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją, w przypadkach kiedy przetwarzamy Państwa dane osobowe na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Wszelkie żądania w tym zakresie należy kierować na adres e-mail: tokarzm@poczta.fm

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie nam wymaganych danych osobowych lub cofnięcie zgody na ich przetwarzanie uniemożliwi otrzymanie wiadomości e-mail zawierających informacje udzielające odpowiedzi na zadane przez Państwa pytania.

  Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do krajów trzecich. W przypadku, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie przez nas Państwa danych osobowych odbywa się w sposób nieuprawniony przysługuje Państwu skarga do organu nadzorczego w zakresie danych osobowych.

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Dowiedz się więcej.