Aktualizacja map nawigacji

 

mapa GPS w samochodzie

Mapy w wersji interaktywnej to obecnie podstawowy atrybut każdego kierowcy. Mało kto korzysta z tradycyjnych map w wersji papierowej, skoro można korzystać z GPS. Co jednak zrobić, gdy mapa nawigacji jest nieaktualna? Oczywiście oddać ją do aktualizacji i jeździć w oparciu o nowoczesne oprogramowanie!

Dlaczego warto oddać mapę do aktualizacji?

Podróżowanie w oparciu o stare mapy może nie tylko wpłynąć na komfort jazdy, ale także na bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Stare mapy są potencjalnym zagrożeniem, gdy kierują w ślepy zaułek lub tereny, który dawno zostały poddane remontom czy różnego rodzaju renowacjom. Lepiej wystrzegać się tego typu starych map i kierować się tylko aktualnymi wersjami nawigacji.

Kiedy zazwyczaj przypomina nam się o konieczności zaktualizowania mapy nawigacji?

Najczęściej zdarza się to tuż przed wakacjami, gdy termin wyjazdu już się zbliża. To wtedy najbardziej zależy kierowcom na aktualnej wersji mapy, która pokaże dokładnie wszystkiego rodzaju skróty czy też miejsca warte uwagi w danych miastach.

Aktualizacja map szczególnie ważna jest przed dłuższymi podróżami, w nieznane tereny, gdzie wsparcie wirtualnych map jest nieodzowne. To dzięki nim możemy swobodnie poruszać się po mieście, którego w ogóle nie znamy i bezpiecznie dojechać z punktu A do punktu B. Na starych, niezaktualizowanych mapach jest to o wiele trudniejsze.

Koszty aktualizacji map nawigacji nie są wysokie. W zależności od potrzeb, zazwyczaj są to kwoty rzędu kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wszystko zależy od wgranego softu czy też licencji. Czasami wystarczy przeprowadzić tylko aktualizacje, a czasami również dokupić nową mapę, by mieć pełny zakres korzystania z urządzanie nawigacyjnego.

Nasza firma jest w stanie pomóc Ci każdym przypadku – bez względu na to, czy chcesz zakupić nową mapę, czy też zaktualizować tę, którą już posiadasz. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów, by aktualizacja Twoich map nawigacji poszła szybko i sprawnie, a Ty dzięki temu będziesz mógł w pełni korzystać z dobrodziejstw GPS.

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.