Geometria kół Tarnów

Geometria kół Tarnów

 

Co może być skutkiem źle ustawionej geometrii?


Kiedy warto sprawdzić geometrię kół?


Jakie korzyści wynikają z prawidłowej geometrii samochodu?

Zbieżność kół

Auto Centrum OMT oferuje absolutnie innowacyjną na polskim rynku geometrię kół 3D przeprowadzaną za pomocą nowoczesnego sprzętu pomiarowego Hunter, który wykorzystuje zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania. Ustawianie zbieżności kół oraz osi jezdnych auta stało się znacznie szybsze i prostsze, a pomiar bardziej stabilny i precyzyjny. Klient ma udostępniony ekran w biurze serwisu, na którym może śledzić pracę mechanika przy ustawianiu zbieżności oraz obserwować aż 32 parametry na jednym ekranie.

Ustawianie zbieżności kół

Geometria kół gwarantuje ciągły pomiar wszystkich kątów poziomych i pionowych, rozstawu osi i kół oraz obwodu kół. Symetria kątów jest ustalana przy użyciu nowoczesnych kamer o wysokiej rozdzielczości, które mierzą pozycję i orientację tarcz w przestrzeni. Urządzenie Hunter to najwyższa wydajność i szybkość pracy oraz pomiarów bez konieczności podnoszenia samochodu. Przetaczanie pojazdu w tył i z powrotem odbywa się na bardzo krótkim 20cm dystansie, co niezwykle przyśpiesza czynności pomiarowe i skraca ich czas do maksymalnie 5 minut.

geometria kół w samochodzie
Dlaczego OMT jest pionierem na runku usług geometrii kół? 

geometria kół w tarnowie

 

 

 


Zobacz jak to się robi.

 

Co jest dowodem profesjonalizmu OMT?

 

geometria kółJeśli masz pytania lub też chciałbyś dopytać o szczegóły dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami:
tel. 14 63 00 777 / 14 63 00 778 / 14 62 01 091
Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz!

 

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.