Kalibracja / Optymalizacja koła

Usługi kalibracji/optymalizacji kół to kompleksowy pakiet świadczony w pełni profesjonalnie. Usługę tę wykonujemy bazując na specjalistycznym i nowoczesnym sprzęcie. Ma ona za zadanie w pierwszej kolejności precyzyjnie zdiagnozować niedowagę kół. Następnie podejmujemy działania optymalizacyjne w obrębie koła, czyli felgi i opony, aby całkowicie wyeliminować wszelkiego rodzaju wibracje, które mogą wynikać np. z wadliwego kształtu opony bądź nierównomiernego rozkładu sprężystości.

Kalibracja/optymalizacja koła to zabieg, który wykonujemy na życzenie Klienta przed usługą standardowego wyważania koła przy użyciu ciężarków, ponieważ celem optymalizacji jest przygotowanie możliwie najlepsze przygotowanie koła do wyważania, a tym samym zminimalizowanie wagi ciężarków założonych na koło.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z kalibracji/optymalizacji kół w naszym serwisie, a także pozostałych usług, które realizujemy. Gwarantujemy profesjonalne podejście, sprawą obsługę i konkurencyjne ceny.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub też chciałbyś dopytać o szczegóły dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami:
tel: (014) 6300 777
Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz!

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.