Sprzedaż opon Tarnów

opony na sprzedaż tarnów

KOMPLEKSOWA SPRZEDAŻ OPON W OMT

OMT Mateusz Tokarz
Tarnów, ul. Krakowska 245 b
tel. 14 63 00 777 / 14 63 00 778 / 14 62 01 091
e-mail: biuro@omt-serwis.pl

Jeżeli poszukujesz opon do Twojego pojazdu, które zagwarantują Ci komfortową i bezpieczną jazdę, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą opon do samochodów! Posiadamy zarówno opony letnie, jak i zimowe, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie!

Trwałe opony będą służyły Ci na drodze wiele lat. Niezwykle istotne jest zadbanie o jakość ogumienia w Twoim samochodzie, gdyż to właśnie od opon w dużej mierze zależy bezpieczne podróżowanie samochodem.

Opony letnie i zimowe – różnice

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nie możesz jeździć na jednych oponach cały rok? Opony sezonowe różnią się między sobą bieżnikiem oraz mieszaniną tworzyw, z których są wykonane. Te, które określamy jako zimowe zachowują swoją elastyczność nawet podczas ujemnych temperatur, a ich głęboki bieżnik pozwala utrzymać przyczepność na drodze. Opony letnie nie muszą być aż tak wytrzymałe, ale mieszanka tworzyw musi być odpowiednio elastyczna, aby zachowywały się odpowiednio na rozgrzanym asfalcie.

Jaka klasę opon wybrać?

W naszym serwisie możesz znaleźć opony w trzech klasach: ekonomicznej, średniej i premium. Zastanawiasz się którą wybrać? Opony ekonomiczne idealnie sprawdzą się dla tych Klientów, którzy cenią sobie spokojną jazdę, a samochodem poruszają się najczęściej po mieście. Wówczas otrzymujemy optymalne parametry i dobrą funkcjonalność opon. Klasa średnia przeznaczona jest dla tych, którzy chcą ogumienie wysokiej jakości, jednak nie zależy im na maksymalnych osiągach. Klasa premium charakteryzuje się najwyższą jakością i idealnie sprawdzi się na długie trasy.

Sprzedaż opon do samochodu w OMT Serwis Tarnów

Firma OMT-Serwis prowadzi sprzedaż opon letnich i zimowych wszystkich marek samochodów. Proponuje również fachowe doradztwo, które pozwoli dobrać dokładnie taki rodzaj ogumienia jakiego potrzebujemy. W ofercie posiadamy opony różnych klas, począwszy od klasy ekonomicznej, przez średnią, aż po opony premium. Dzięki temu możesz być pewny, że jakość opon w Twoim aucie będzie odpowiednio wysoka.

Usługi motoryzacyjne w Tarnowie – OMT-Serwis

Decydując się na skorzystanie z usług firmy OMT-Serwis zyskujemy pewność, że otrzymamy obsługę najwyższej jakości, dzięki czemu nasz pojazd będzie odpowiednio przystosowany do każdych warunków.

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.