Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (SKP)

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

OMT Mateusz Tokarz
Tarnów, ul. Krakowska 245 b
tel. 14 63 00 777 / 14 63 00 778 / 14 62 01 091
e-mail: biuro@omt-serwis.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 7:00 – 19:00
sobota 8:00 – 13:00

Przeglądy rejestracyjne w Tarnowie

Zbliża się okresowe badanie techniczne Twojego samochodu? A może chcesz sprawdzić, czy z nowo zakupionym samochodem wszystko w porządku? OMT dysponuje nowoczesną okręgową stacją kontroli pojazdów w Tarnowie, na której możesz wykonać okresowe badania techniczne każdego poniżej wymienionego rodzaju pojazdu:

Nasza SKP w Tarnowie mieści się w niezwykle dogodnej lokalizacji, w praktycznie samym centrum miasta. Nie musisz już szukać stacji kontroli pojazdu na obrzeżach, zapraszamy do OMT w Tarnowie!

Dzięki nowoczesnej stacji kontroli pojazdów w Tarnowie, OMT serwis prowadzi również  badanie techniczne poniżej wymienionych pojazdów:

Każdego dnia bogate i wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu diagnostyki i mechaniki samochodowej, umożliwiają naszym pracownikom profesjonalne świadczenie usług w zakresie obowiązkowego badania technicznego i nie tylko! Dzięki innowacyjnym i nowoczesnym narzędziom diagnostycznym przeprowadzamy szybki, ale także dokładny przegląd samochodu.

Stacja diagnostyczna

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Tarnowie

W naszej okręgowej stacji kontroli pojazdów, możliwe jest także:

Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści OMT dbają o bezpieczeństwo Twojego auta, poprzez wykonanie rzetelnej oceny jego sprawności technicznej. W ten oto sposób, zyskujesz gwarancję bezpiecznej jazdy oraz poczucie komfortu i pewności za kierownicą własnego samochodu. Znając przepisy i posiadając nowoczesne wyposażenie, przeprowadzając diagnostykę samochodu w Tarnowie, jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkie błędy, dzięki czemu zapewniamy Ci bezpieczeństwo!

Jednak w OMT w Tarnowie nie prowadzimy wyłącznie przeglądów technicznych. W naszej SKR możesz także skorzystać z takich usług jak:

OSKP Tarnów

Badanie techniczne w Tarnowie

Aby pojazdy mogły poruszać się po drogach, muszą przechodzić okresowo badanie techniczne. Pamiętaj, że badanie techniczne nowego samochodu przeprowadza się przed upływem 3 lat od dnia pierwszej rejestracji, kolejne – po dwóch latach, a każde następne powinno być wykonywane co roku. Diagnosta w stacji kontroli pojazdów sprawdzi dokładnie wszystkie podzespoły, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

OMT toSerwis samochodów w Tarnowie nie tylko okręgowa stacja kontroli pojazdów. Oferujemy usługi w zakresie:

Jeśli Twój samochód podczas jazdy np. ściąga na prawo/lewo lub występują drgania na kierownicy, przyjedź do nas – zawsze staramy się to usunąć usterkę.
Możesz na nas zawsze liczyć.

Jeśli masz pytania lub też chciałbyś dopytać o szczegóły dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami:
tel. 14 63 00 777 / 14 63 00 778 / 14 62 01 091
Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz!

Stronę omt-serwis.pl wyszukiwano po słowach kluczowych:

badanie techniczne tarnów okręgowa stacja kontroli pojazdów tarnów przegląd samochodu tarnów przegląd techniczny tarnów przeglądy rejestracyjne tarnów skp tarnów stacja diagnostyczna tarnów stacja kontroli pojazdów tarnów stacje diagnostyczne tarnów

 

FAQ - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

  • Jakie jest wyposażenie stacji kontroli pojazdów OMT?

    Wyposażenie stacji kontroli pojazdów OMT wyróżnia się najnowszymi technologiami, które wykorzystywane są podczas wszelkich napraw oraz kontroli dotyczących pojazdów pozostawionych w serwisie. W zależności od usług, jakie prowadzą wykwalifikowani pracownicy, wykorzystywany jest inny sprzęt. Profesjonaliści korzystają między innymi z nowoczesnych linii diagnostycznych, z innowacyjnego sprzętu HUNTER oraz JOHN BEAN, a także z urządzeń wielu innych, najwyższej jakości producentów, takich jak: Mobil, Lotos, Shell, Castrol, Total. Korzystając z usług naszych serwisantów, możesz mieć pewność, że zastosujemy sprzęt najwyższej klasy.

  • Jakie pojazdy są obsługiwane w Okręgowej Stacja Kontroli Pojazdów OMT?

    Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów OMT wykonuje kompleksowe usługi na różnego typu pojazdach. Okresowych badań technicznych dokonasz, jeżeli jesteś właścicielem takich pojazdów, jak: motocykle i motorowery, samochody osobowe i ciężarowe, przyczepy, naczepy, autobusy, ciągniki oraz przyczepy rolnicze, pojazdy specjalny, pojazdy marki SAM, a także w przypadku pojazdów, które do tej pory nie miały pierwszej rejestracji w kraju. Innymi pojazdami, dla których Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów OMT przeprowadza badania techniczne, są pojazdy uprzywilejowane, przewożące materiały niebezpieczne ADR, pojazdy uczestniczące w kolizji, przeznaczone do nauki jazdy, zabytkowe i wiele innych.

  • Jakie badania wykonuje podstawowa stacja kontroli pojazdów?

    Podstawowa stacja kontroli pojazdów wykonuje okresowe oraz dodatkowe badania techniczne w pojazdach różnego typu, które osiągają masę do 3,5 tony. Zakres badań dotyczy przeglądu okresowego pojazdu, czyli identyfikacje, sprawdzenie dodatkowego wyposażenia, ocenę i analizę poszczególnych zespołów oraz układów pojazdu, kontrolę warunków dodatkowych dla specjalnych pojazdów, między innymi pojazdów zasilanych gazem, transportu pomocy drogowej, autobusów itp. Stacja kontroli pojazdów w Tarnowie wykonuje także techniczne badania pojazdów skierowanych przez organ kontroli ruchu drogowego czy przez starostę.

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.