Test Drogowy Hunter

W ofercie firmy OMT jest także test drogowy kół, który przeprowadzamy na maszynie renomowanej marki HUNTER. Urządzenie z pomocą którego wykonujemy testy drogowe to najnowocześniejszy sprzęt, który jest obecnie wykorzystywany w naszej branży. System komputerowy, który posiada HUNTER pozwala zrealizować bardzo precyzyjne pomiary dotyczące wyważenia kół oraz wibracji występujących przy nacisku dochodzącym do ponad 600 kilogramów. Dzięki przeprowadzaniu testu drogowego HUNTER możemy zdiagnozować, a następnie wyeliminować wszelkie drgania występujące na kołach, które spowodowane są najczęściej nieodpowiednim wyważeniem statycznym i dynamicznym, niewłaściwą geometrią opon i/bądź felg lub nierównomiernym rozkładem sztywności opony na całym obwodzie.

Podczas testu drogowego wykonujemy pomiary:

Zapewniamy Państwa, że test drogowy HUNTER wykonany w naszym serwisie i zdiagnozowane nieprawidłowości, które następnie wyeliminujemy to usługa, z której naprawdę warto skorzystać, ponieważ przyniesie ona wymierne rezultaty w postaci poprawy komfortu jazdy, podniesienia bezpieczeństwa, a także wpłynie korzystnie na eksploatacje pojazdu z technicznego punktu widzenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub też chciałbyś dopytać o szczegóły dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami:
Tel: (014) 6300 777
Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz!

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.