Wynajem busów 9-os

Planują Państwo wyjazd na wakacje, rodzinną imprezę okolicznościową bądź przejazd innego rodzaju, ale samochód osobowy nie jest w stanie sprostać wymaganiom? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wynajmu busów 9-osobowych.

Spore zainteresowanie pojazdami, które pomieszczą kierowce i ośmiu pasażerów sprawiło, że jako serwis samochodowy, który pragnie wychodzić na przeciw oczekiwaniom rynku poszerzyliśmy asortyment naszych usług o wynajem busów 9-osobowych. Pojazdy, którymi dysponujemy i chcemy zaproponować wszystkim zainteresowanym wynajmem to tabor nowoczesnych i w 100% sprawnych pod względem technicznie samochodów. Gwarantujemy, że bez względu na charakter trasy do pokonania dotrą Państwo w miejsce podróży w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również firm i instytucji. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu, a także korzystania z usług naszego serwisu.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub też chciałbyś dopytać o szczegóły dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami:
tel: (014) 6300 777
Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, gdy nas potrzebujesz!

logo auto-serwisu omt

OMT

W branży motoryzacyjnej działamy od 2007 roku, a dzięki wieloletniemu stażowi zdobyliśmy ogromne doświadczenie, którym chcemy się dzielić na naszym blogu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.