O nas

Firma OMT działa na rynku usług z zakresu mechaniki oraz serwisu ogumienia pojazdów samochodowych od 2007 roku. Obecnie w naszych szeregach pracuje 12 wykwalifikowanych serwisantów, którzy wykonują swoja pracę najlepiej jak potrafią.
Dbamy o komfort naszych klientów dlatego też do Państwa dyspozycji oddajemy przytulną poczekalnię, w której czas spędzony w naszym serwisie umili Państwu kawa z ekspresu ciśnieniowego, telewizor z satelitą a także możliwość skorzystania z Internetu dzięki sieci Wi-Fi.
Staraliśmy się dopracować nasz system obsługi klienta do perfekcji. Dlatego też dziś możemy Państwu zaoferować najwyższy poziom usług, a także kompleksową i miłą obsługę. Nasze biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji zawsze wtedy, gdy potrzebują Państwo naszej pomocy.

zdjęcie samochodu Volvo

Oferuje ono:

OMT posiada także własne książki serwisowe, które zakładamy naszym klientom. Wszyscy, którzy korzystają z naszych usług serwisowych mogą również liczyć na najlepsze jakościowo części zamienne oraz oryginalne w konkurencyjnych cenach.

Oto dlaczego to właśnie z naszych usług warto skorzystać:

To tylko niektóre z naszych atutów. Jeśli chcieliby Państwo lepiej nas poznać zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu lub też kontaktu: tel. 14 63 00 777 / 14 63 00 778 / 14 62 01 091

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.